KONST / Litografier / Färglitografi 12113079
nr 1211 3079
Wilhelm Wik
(1897-1987), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 84/100. Motivet: 35x27 cm
Wilhelm Wik, svensk målare född 1897, död 1987.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:54:30
21/10 23:39:34
500 kr
22/10 19:46:26
22 okt